Monday, 4 November 2013

MUST HAVE! šílené beanies

Nazdar! (Je tu někdo...?)

Po naprosto hektických prázdninách (znáte to - takový ty prázdniny, kdy se musíte učit na po* státnice, upravovat bakalářku a připravovat se na přijímačky) nějak rychle přišel podzim! Doufám, že jste si aspoň vy letní měsíce pořádně užili a poctivě prováleli! 

Suma sumárum jsem nyní oficiální BlbeC. (aneb žurnalistika pokořena/za případné překlepy se omlouvám) a znovu opětstudent. Tentokrát o level výš, resp. level magistr. Ale na jiné Schule, na Hollaru ale budu neúnavně oxidovat stále - i díky této skvělé partě spolužáků, kterým se podařilo prosadit nemožné >>> https://www.facebook.com/ozivmehollar?fref=ts ///určitě se podívejte a zajděte na kafe, až bude vše v provozu!///

Původně jsem ale chtěla psát o čepicích! Takže čepice, neboli beanies (což zní hrozně divně) - venku totiž začíná přituhovat! Což je zrovna v mém případě nemilé (má nová škola se nachází kousek od Kavčích hor, takže během cesty metro-->ulice--->škola se mi na hlavě vytvoří účes Marge. Ale nevadí! Od toho jsou tu beanies! 

Já si naprosto zamilovala kulichy od BOY London, bohužel ale už dopředu vím, že bych v nich vypadala jako blbec (to tlustý žebrování mi naprosto nesedne, ehm). Na Asosu za 62 doláčů. (A vysvětlí mi někdo, proč mají všechny modelky ty čepice vytažený ála retard? Fňuk.)


 Zdroj: http://us.asos.com/Boy-London-Beanie-Hat/104i16/?iid=3005726&SearchQuery=boy%20london&sh=0&pge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Black&mporgp=L0JPWS1Mb25kb24vQm95LUxvbmRvbi1CZWFuaWUtSGF0L1Byb2Qv

Oko mi ale před časem spočinulo na jiném kulichu! A to na kulichu CÉLINE.

         http://kicksandclothes.wordpress.com/ & http://wheretoget.it/link/257026


Chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, kde se tyhle srandy prodávají. Já je našla v e-shopu BeyondCreative. Tenhle kulich (i ty další) jsou nyní velkým hitem (ale hlavně jsou prostě vtipný).

 Zdroj: BeyondCreative

Uznávám, že WASTED ani I Wanna F*ck Rihanna bych si asi na hlavu nenarazila (i když je RiRi velká kost), CÉLINE nebo HOMIÉS (nemůžu si pomoct, ale mně to vždy evokuje slovo "houmles" HAHA) bych si ráda dopřála. CÉLINE možná o kousínek víc než houmlesa. 
Mimochodem - houmlesa navrhuje Brian Lichtenberg,který si hraje s názvy známých značek a různě je komolí... Jeho kreace nosí snad všichni. Třeba Cara. Jak ta to dělá, že na každý fotce vypadá jak... roztomile? :)Sakryš... teď jsem si ale projela fotky v e-shopu a třeba tohle nevypadá špatně?  Třeba s tím zlatým písmem... Muhahah.
A tohle je teda vtipný... :D


No nic. Chtěla jsem vás ještě vystrašit mou helouvínskou fotkou, ale tenhle post mě naprosto vyčerpal, takže vám monitor praskne někdy jindy! 

Stay Homiés.

A.
1 comment:

  1. Homiés jsou nejlepší! Nemůžu si ji vynachválit!

    ReplyDelete